HomeGalleryRegisterLog in
Latest topics
» Εξορμηση στους δρομους της Λευκωσιας
by Askaso Tue 17 Dec 2013, 10:35 pm

» ΔΙΑΔΗΛΩΣΗ κατά της αστυνομικής βίας και της ρατσιστικής στοχοποίησης 8/12
by informa Mon 09 Dec 2013, 6:15 am

» Με λένε εξέγερση.
by Askaso Mon 18 Nov 2013, 2:04 am

» 9/11/13-ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΚΥΠΡΟΣ:Πανο αλληλεγγυης στους κατοικους χαλκιδικης
by Askaso Sun 10 Nov 2013, 5:53 pm

» Δράση Ανώνυμους στο κέντρο της Λευκωσίας
by informa Thu 07 Nov 2013, 3:29 am

» Anti-Depression Operation | 2 year anniversary Occupy Buffer Zone
by informa Thu 24 Oct 2013, 1:01 am

» The Biggest Scam In The History Of Mankind - Hidden Secrets of Money
by informa Fri 18 Oct 2013, 10:10 am

» ΚΥΠΡΟΣ: Αντιφασιστικές διαδηλώσεις για την δολοφονία του Παύλου Φύσσα [BINTEO]
by TribalNetworking Thu 03 Oct 2013, 7:18 am

» ΛΕΜΕΣΟΣ: ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΑ "ΠΑΥΛΟΥ ΦΥΣΣΑ" ΑΠΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ
by informa Sun 22 Sep 2013, 10:06 am

» ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΑ "ΠΑΥΛΟΥ ΦΥΣΣΑ" ΑΠΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ | 19/9
by informa Sat 21 Sep 2013, 3:59 pm

» Ρουμανία: Οι διαδηλωτές νίκησαν το μεγαλύτερο ορυχείο της Ευρώπης
by sabate Wed 11 Sep 2013, 11:43 pm

» Ταινία : ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΔΟΥΛΟΙ (Aύγουστος 2013)
by informa Wed 04 Sep 2013, 6:47 am

» Eλευθεριακό / αντιεξουσιαστικό κάμπιγκ | Antiauthoritarian / Libertarian Camp | **PHOTOS **
by informa Wed 04 Sep 2013, 6:11 am

» μπροσούρα (και βίντεο): “O ζωικός κόσμος και η μηχανή καταπίεσης του πολιτισμού απο μια αναρχική οπτική”
by adamasto Mon 02 Sep 2013, 8:13 pm

» Eλευθεριακό / αντιεξουσιαστικό κάμπιγκ στα Πλατάνια | Antiauthoritarian / Libertarian Camp at the campsite of Platania
by oorestisime Mon 19 Aug 2013, 5:55 pm

» Egypt | LIVE streams
by informa Fri 16 Aug 2013, 8:37 pm

» Antimilitarist Peace Operation: LIVE on Radio Manolis
by informa Wed 14 Aug 2013, 10:23 pm

» Antiauthoritarian / Libertarian Camp | Platania, Cyprus 2013
by informa Mon 12 Aug 2013, 6:21 pm

» EPISTOLI APO TON Σ.Κ.Α.Λ
by informa Sat 10 Aug 2013, 5:14 pm

» Anarchist education
by chaplin Thu 08 Aug 2013, 7:40 pm

» Πάτρα: Εκκένωση 3 καταλήψεων στις 6:30 περίπου το πρωί
by Paloukadoros Mon 05 Aug 2013, 5:58 pm

» Save the Limni Area. Save the Turtles! (Video)
by informa Sun 28 Jul 2013, 12:27 am

» ANTIFA LEAGUE CYPRUS #1
by ccc Sun 21 Jul 2013, 6:03 pm

» AntiMilitarist Barış Harekâtı/Αντιμιλιταριστική Ειρηνική Επιχείρηση/AntiMilitarist Peace Operation 2013
by ccc Sun 21 Jul 2013, 6:02 pm

» Παρεμβαση αντιφασιστων/αντιφασιστριων
by Askaso Sun 21 Jul 2013, 2:08 am

» Κουτι οικονομικης ενισχυσης για το Κωστα Σακκα
by Askaso Thu 18 Jul 2013, 6:23 am

» Αποφυλάκιση του Κ. Σακκά
by chaplin Thu 11 Jul 2013, 6:22 pm

» Εξόρυξη χρυσού και άλλων μετάλλων στην Κύπρο
by chaplin Wed 10 Jul 2013, 5:05 pm

» Φωτογραφίες από την Χιπχόπ συναυλία Αλληλεγγύης σε Μετανάστες και Πρόσφυγες | Σκαπούλα
by informa Wed 03 Jul 2013, 7:20 am

» Αλληλεγγύη στον αναρχικό πολιτικό κρατούμενο Κ. Σακκά
by chaplin Fri 28 Jun 2013, 3:20 pm

Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Antiauthoritarian / Libertarian Camp | Platania, Cyprus 2013

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
informa

avatar

Number of posts : 3120
Registration date : 2008-12-13

PostSubject: Antiauthoritarian / Libertarian Camp | Platania, Cyprus 2013   Mon 12 Aug 2013, 6:21 pm



Friday, 30 August 2013 - Πλατάνια

(English to follow)

Αντιεξουσιαστική / Ελευθεριακή Κατασκήνωση στον Κατασκηνωτικό Χώρο Πλατάνια από την Παρασκευή 30/8 μέχρι την Κυριακή 01/9.

Θα πραγματοποιηθούν μεταξύ άλλων:
* Προβολές
* Συζητήσεις
* Πορεία στις Βρετανικές Βάσεις
* Ζωντανή Μουσική
* Πεζοπορεία
* Συλλογική Κουζίνα
* Infopoint με έντυπο υλικό

Επόμενη και τελική συνέλευση πρίν την κατασκήνωση, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 23 Αυγούστου στα σκαλιά Φανερωμένης.

Περισσότερα σύντομα!

----------------------------

Antiauthoritarian / Libertarian Camp at the campsite of Platania from Friday 30/8 to Sunday 01/9.

There will be amongst other things:
* Screenings
* Discussions
* March to the British bases
* Live music
* Hiking
* Collective kitchen
* Infopoint with printed material

The next and final assembly before the camp will be held on Friday 23rd August at the Faneromeni steps.

More soon!

_________________
Island Anarchy Collective - Be the Media :: informa@riseup.net ::
Back to top Go down
View user profile
 
Antiauthoritarian / Libertarian Camp | Platania, Cyprus 2013
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Calls to DNA test "Madeleine McCann in Cyprus
» Camp Mirage Memorial
» VAC " COLA " for 2013 is .... 1.80 % ....BELOW NAT. CPI AVERAGE OF 1.90% ....... Check your mthly Pay
» Camp Bastion Families Want Answers About Afghanistan
» Blacksmith Tuesday, 8 January 2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Island Anarchy :: ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ / ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΕΙΣ-
Jump to: